Fijne Paasdagen

28 maart 2018


Fijne Paasdagen

Het bestuur en de communicatiecommissie wensen iedereen hele goede Paasdagen toe!
Nu de zomertijd is ingegaan en het voorjaarstoernooi erop zit, kijken we uit naar een nieuw seizoen en hopen je weer vaak op de banen en rond het Paviljoen te ontmoeten. Zoals je gemerkt kunt hebben, proberen we het nieuws van onze club ook via de KNLTB clubapp en de website door te geven. Via de app en website ontvang je de meest actuele informatie. Installeer daarom de KNLTB clubapp op je mobiele telefoon en zorg dat je "pushberichten" kunt ontvangen. Je bent dan altijd als eerste op de hoogte van onze clubnieuwtjes!
 
 Veel leesplezier met deze nieuwsbrief.
 
 Communicatie commissie 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 416 275 896

TC Raoktum

Julianalaan 29a
5161 BA Sprang-Capelle